Vážení pacienti.

Přemýšlím co říci k roku 2021.

Tento rok pro vás i pro nás znamenal mnoho nového a nestandardního.

 

„Covidová doba“ totálně narušila zavedený systém ošetřování v ordinaci.

Většina telefonních konzultací a ošetření se točila kolem covid infekce. Na jaře roku 2021 se úplně zastavila operativa, preventivní prohlídky, ale i prohlídky dispenzarizovaných pacientů pro určitá onemocnění v naší ordinaci.

Naše obě telefonní linky byly a stále jsou plně přetížené, do toho se snažíme normálně ordinovat, odpovídáme na maily nebo voláme zpět uvedeným kontaktům, očkujeme vakcínou proti COVID infekci ….. zkrátka se nezastavíme a pak nás mrzí, že se na nás lidé zlobí, že se nemohou dovolat a možná si i myslí, že jen nechceme telefony zvedat. Kromě telefonu máte možnost nás kontaktovat mailem nebo přijít osobně k objednání. SMS ani MMS nepřijímáme, mobil máme pouze na volání.

Téměř druhý rok všechny pacienty k vyšetření objednáváme a snažíme se tímto omezit kontakt zdravých a infekčních pacientů. Vždy máme prostor na akutní neodkladná ošetření.

 

Počet pacientů a ošetření je i v tomto roce přibližně stejný.

Máme od roku 2022 změnu zdravotní sestry. Dana Ederová ukončila pracovní poměr odchodem do starobního důchodu, ale i přesto bude k dispozici 1 den v týdnu a na zástupy.

Nová sestra Monika Gavendová nastoupila 1.1.2022 a již v minulosti pracovala u praktického lékaře, tudíž má zkušenosti v tomto oboru. Je velmi empatická, bystrá a spolehlivá.

 

PŘEJI VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ A ABY SE CO NEJDŘÍVE VRÁTIL ŽIVOT DO NORMÁLNÍCH KOLEJÍ.

ZÁVĚREM POPROSÍM:

  • OBJEDNÁVEJTE SE TELEFONICKY NEBO MAILEM
  • KDO MÁ ZÁJEM SE OČKOVAT NA COVID INFEKCI, ZAVOLEJTE NÁM, OČKUJEME A OBJEDNÁVÁME VAKCÍNU COMIRNATY OD PFIZERU
  • MAIL ADRESA  praktikobristvi@gmail.com , WEB STRÁNKY   www.mudrsehnalova.cz
  • PRO VŠECHNY STÁLE PLATÍ NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ NEBO ROUŠEK VE ZDRAVOTNICKÉM ZAŘÍZENÍ. OČEKÁVÁM DO BUDOUCNA , ŽE PACIENTI S RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM BUDOU I NADÁLE RESPEKTOVAT OCHRANU ÚST A NOSU

                                                               

Užívejte si krás kolem sebe, mějte se rádi, buďte na sebe ohleduplní a respektujte se.

Jedině tak se narovnají mezilidské vztahy, které jsme v posledních letech mnozí ztratili.

                                     MUDr. Naďa Sehnalová